ege-seramik

ege-seramik-2

 

52.000 m2’ lik Alanda Fiber Altyapısı Oluşturulan Fabrikaya, 250 Adet Samsung IP Kamera, 25 Adet HP Switch ve 6 Adet Samsung NVR ile Ana Omurga Oluşturulmuş, Sistem Devreye Alınmıştır.ege-seramik-2

 

190 Adet Samsung IP Kamera, 200 Adet Kablosuz Aktarıcı, 25 Adet NVR ile Pamukkale Belediyesi’ne Bağlı 20 Mahallenin Kent Güvenliği Mobese Sistemi ile Hayata Geçirildi.


İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi toplam 85 adet kamera ile güvende. Mavi Güvenlik firması ile Dunlop marka kameralar ile tesis edilen güvenlik sisteminde 6 adet DVR cihazı kullanıldı.


Terakki Vakfı Okulları’nın Eylül 2014 açılacak olan Tepeören yerleşkesinin tüm kapalı devre kamera sistemi son IP teknolojisi ile Mavi Güvenlik tarafından yapıldı. Proje, yüklenici Emsaş Elektrik Ltd. Şti.ve Mavi Güvenlik tarafından ortaklaşa bitirildi. Toplam 195 adet Samsung marka iç ve dış ortam kameraları ile çocuklarımız güvende…


Eğitim sektörünün tüm güvenlik çözümlerini karşılayan Mavi Güvenlik Bergama’da bulunan Doğa Koleji’nin kamera sistemine ek olarak Yangın Algılama Sistemini de yenileyerek tesis etti. Mavigard Maxlogic  Akıllı Adresli Yangın Alarm Sistemi kullanılan proje ile tüm okul her türlü yangın tehlikesine karşı erken uyarı sistemi ile donatıldı.


Çisem Elektrik Ltd. Şti ile birlikte yeni yapılan Karşıyaka Geriatri Merkezi Samsung kameralarla donatıldı. Projede analog kameralarda üstünlüğü tartışılmayan ve hali hazırda dünya lideri olan Samsung ile SPC2000 model analog kamaralar kullanıldı.


İzmir Işıkkent’te bulunan Dökümcüler Sitesi çevre güvenliği Samsung IP kameralar kullanılarak yine Mavi Güvenlik tarafından  yapıldı. Bu projede Samsung Security nin  en yeni ve teknolojik kayıt cihazı olan SRN-4000 NVR cihazları da  kullandı.