Başarılarımız

Aksaray polis okulu Çevre güvenlik kamera sistemi, road blocker, plaka tanıma sistemi projesini bitirdik....detaylar

Türkcell’in 120 adet lokasyonu tüm bakım onarımı firmamız tarafından yapılmaktadır.

Türk Telekom. Tüm türkyede türk Telekom lokasyonlarının kamera sistemi firmamız tarafından yapılmaktadır.

 

SAMSUNG AVRUPA BAŞKANI’NDAN DIAMOND PARTNER PLAKETİ

Antalya’da gerçekleşen seminerde, Hanwha Techwin Avrupa Başkanı Sayın Bob HWANG 2015 yılı en başarılı şirket, en iyi proje ve en yüksek ciro’dan dolayı Mavi Güvenlik’e verilen plaket ile DIAMOND Partnerlik kategorisine yükselmenin onurunu ve gururunu yaşadık.

 

SAMSUNG EN BAŞARILI ENTEGRATÖR ÖDÜLÜ

2016 Yılında Barcelonada gerçekleşen lansmanda Firmamız en başarılı entegratör ödülünü almıştır.

 

 

PTT

Mavi Güvenlik firması 18 yıllık deneyimiyle Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığına bağlı PTT (Posta ve Telgraf Teşkilatı)’ye ait Türkiye’nin 81 illindeki merkez ve şubelerinin (toplamda 4196 şube) 40.000 adet kamera montajı ve fiber altyapısı tarafımızdan yapılmış olup toplamda 200.000mt fiber kablo çekimi yapılmış ve sahip olduğumuz ekipman ve teknik kadromuzla birlikte fiber optik sonlandırma işlemleri (terminasyon) de tarafımızdan başarıyla tamamlanmıştır. 6 ay gibi bir sürede Türkiye’nin bütün illerindeki PTT şubelerinin fiber ağı kurulmuş, 2008’den bu yana bakım ve servisleri başarıyla yürütülmektedir.

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan bütün kameraların bakım/onarım ihalesi firmamızca alınmış ve 2015 – 2016 - 2017 yılları boyunca çalışmalarımız devam etmiştir. Halen tüm bakım ve onarımlar firmamız tarafından yapılmaktadır. İzmir Büyükşehir Belediyesine ait 2014 – 2015 – 2016 - 2017 yıllarında çeşitli ihaleler alınmış olup altyapı çalışmalarıyla birlikte projeler tamamlanmıştır.

İZMİR ADALET SARAYI

Mavi Güvenlik İzmir Adalet Sarayı Projesi

 

 

 

KARTAL ADALET SARAYI

Mavi Güvenlik Kartal Adalet Sarayı Projesi.

 

 

 

KUVEYT TÜRK

Mavi Güvenlik Kuveyt Türk Projesi

 

 

 

EGE SERAMİK

52.000 m2’ lik Alanda Fiber Altyapısı Oluşturulan Fabrikaya, 250 Adet Samsung IP Kamera, 25 Adet HP Switch ve 6 Adet Samsung NVR ile Ana Omurga Oluşturulmuş, Sistem Devreye Alınmıştır.

ETİ MADEN

Eti Maden İşletmelerinin fiber optik altyapısı da tarafımızdan yapılmıştır. Bunun yanı sıra direk dikimi, beton kırma, kazı çalışmaları da tarafımızdan yapılarak idarenin güvenliği tarafımızdan sağlanmıştır

PAMUKKALE BELEDİYESİ

190 Adet Samsung IP Kamera, 200 Adet Kablosuz Aktarıcı, 25 Adet NVR ile Pamukkale Belediyesi’ne Bağlı 20 Mahallenin Kent Güvenliği Mobese Sistemi ile Hayata Geçirildi.

İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi

İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi toplam 85 adet kamera ile güvende. Mavi Güvenlik firması ile Dunlop marka kameralar ile tesis edilen güvenlik sisteminde 6 adet DVR cihazı kullanıldı.

Terakki Vakfı

Terakki Vakfı Okulları’nın Eylül 2014 açılacak olan Tepeören yerleşkesinin tüm kapalı devre kamera sistemi son IP teknolojisi ile Mavi Güvenlik tarafından yapıldı. Proje, yüklenici Emsaş Elektrik Ltd. Şti.ve Mavi Güvenlik tarafından ortaklaşa bitirildi. Toplam 195 adet Samsung marka iç ve dış ortam kameraları ile çocuklarımız güvende…

BERGAMA DOĞA KOLEJİ

Eğitim sektörünün tüm güvenlik çözümlerini karşılayan Mavi Güvenlik Bergama’da bulunan Doğa Koleji’nin kamera sistemine ek olarak Yangın Algılama Sistemini de yenileyerek tesis etti. Mavigard Maxlogic  Akıllı Adresli Yangın Alarm Sistemi kullanılan proje ile tüm okul her türlü yangın tehlikesine karşı erken uyarı sistemi ile donatıldı.

KARŞIYAKA GERİATRİ MERKEZİ

Çisem Elektrik Ltd. Şti ile birlikte yeni yapılan Karşıyaka Geriatri Merkezi Samsung kameralarla donatıldı. Projede analog kameralarda üstünlüğü tartışılmayan ve hali hazırda dünya lideri olan Samsung ile SPC2000 model analog kamaralar kullanıldı.

DÖKÜMCÜLER SİTESİ

İzmir Işıkkent’te bulunan Dökümcüler Sitesi çevre güvenliği Samsung IP kameralar kullanılarak yine Mavi Güvenlik tarafından  yapıldı. Bu projede Samsung Security nin  en yeni ve teknolojik kayıt cihazı olan SRN-4000 NVR cihazları da  kullandı.