COLDSTORE’ın sıralı kayıt sistemi SFS™ sabit diske devrim niteliğindeki bir yolla yazar, böylece son derece güvenilirlik ve düşük bir toplam sahip olma maliyeti sunar.

Kapasitesi

Düşük güç ve yüksek kapasitesi COLDSTORE 3U’yu 30 ila 180 gün veya daha fazlası süre boyunca depolamak için ideal sistem yapar.

Removable Drives

Removable drives containing specific time-spans enables rapid extraction of critical evidential data for law enforcement purposes

Güvenilirlik güvencesi

Eşsiz Ardışık Disk Dosya Sistemi S.F.S™ ile birleştirilen Boş Disklerin Lineer Dizisi L.A.I.D™ teknolojisi düşük maliyetle büyük depolama kapasitesi sağlayan, hem güçlü hem de basit bir sistem oluşturuyor.

Konsept olarak basit de olsa bu, piyasada mevcut en düşük maliyetli sabit diskler kullanıldığında bile son derece güvenilir bir depolama sistemi sağlar

Düşük güç, düşük maliyet

COLDSTORE diğer karşılaştırılabilir sistemlerin sarf ettiği gücün sadece onda birini kullanır, disk arızalarına karşı dayanıklıdır, disk revizyonu işlemini gerektirmez ve işletme maliyetlerinizi büyük ölçüde azaltır. Kritik kanıt niteliğindeki video verilerini anında elde etmenin ve aktarmanın kolay bir yolunu sunar.

Diskler sıralı olarak kullanılır, kullanılmayan tüm diskler kapatılır, güç tasarruf eder ve böylece üç birincil disk öldürücüsü olan sıcaklık, titreşim ve aşınmayı büyük ölçüde azaltır. Sistem, kritik yazma süreci zarfında tam veri fazlalığı sağlamak için eşsiz bir ikizlenmiş örtüşen çift yazma örüntüsünü kullanır, ancak tam ikizlenmiş RAID1 sistemlerin sürücülerinin iki katı sayısını gerektirmez

Soğutma Sorunu Yok

Sürücülerin tümünü eşzamanlı olarak uzun bir süre çalıştırmanın gerektiği zamanlar olabileceğinden dolayı (örneğin kitlesel arama, arşivleme ve oynatma işlemlerinde) COLDSTORE bunların üstesinden güçlü bir güç beslemesi (çift çalışırken değiştirilebilir PSU seçeneği) ve sıcaklık kontrollü şasi soğutma fanları sayesinde kolaylıkla gelir.

Entegrasyon

Veracity, Hanwha DVR, NVR ve VMS sistemlerinin COLDSTORE Compact ile uyumlu olmasını sağlamak için Hanwha Techwin ile yakından çalışmaktadır. Desteklenen sistemler üzerine en son bilgiler için lütfen Hanwha Techwin satış irtibatınızla iletişime geçin.

Veracity aynı zamanda COLDSTORE depolama sistemlerini ve WiseNet kameraları kullanmak isteyen üçüncü taraf VMS üreticileri için kapsamlı bir SDK da sağlamaktadır.

COLDSTORE

COLDSTORE COMPACT