Kartlı Şifreli Sistemler

Access Control Systems

Çağdaş yönetimlerin en önemli yönetim araçlarından biri olan ve gerek işletmenin genel anlamı ile giriş ve çıkışların denetimini sağlamaya , gerekse verimlilik artışına hizmet eden Geçiş Kontrol Sistemleri günümüz teknolojisinde çok üstün özellikler kazanmıştır.

Artık üretim yapan fabrikalarda, iş merkezlerinde ve benzer büyük binalarda kontrol imkanı zorlaştığı için geçiş kontrol sistemleri kaçınılmaz bir şekilde tercih edilmeye başlanmıştır. Bir kapıdan çok kapılı uygulamalara, bir binadan çok binalı işletmelerin ortak çalışmasına kadar uygulama imkanı bulan bu sistemler hem işletme güvenliğini sağlamakta hem de giriş çıkış yapan kişileri takip edilebilmekte ve bu bilgiler PDKS sisteminde ortak değerlendirmeye alınabılmektedir. Sistem bir bina içinde birçok kapıyı aynı güvenlik şemsiyesi altında koruyabildiği gibi birden fazla binayı Modemlerle haberleşerek aynı sistemmiş gibi tek bir PC den kontrol imkanı bulunmaktadır.

Sistem raporlama özelliği ile kişi ve zaman bazında istenilen her çeşit bilgi yazılı olarak çıkış alınabilmektedir. Raporlama tipi isteğe ve amaca göre olmaktadır.

Tek Kapı Kontrol Sistemleri
Bilgisayar Bağlantılı Geçiş Kontrol Panelleri
Proximity Okuyucular
Proximity Kartlar
Parmak İzi Okuyucuları
Elektromekanik Kilitler ve Aksesuarlar
Geçiş Kontrol Bilgisayar Yazılımları