Network Alt Yapı Çözümleri

Network Altyapı Çözümleri

 

Firmamız kurumsal firmalara ve çeşitli kamu kurumlarının Network Altyapısının Tasarlanması ve Oluşturulması, Güvenlik Analizi, Güvenlik Cihazlarının Kurulumu, Uzak Lokasyonlar Arasında Network Bağlantılarının Kurulması, Yedekli Network Altyapılarının oluşturulması, Yapısal Kablolama gibi hizmetler vermektedir. Tüm Türkiye’nin PTT şubeleri güvenliği firmamıza ait olup, her şehirde var olan taşeronlarımız yardımı ile tüm Türkiye deki kurumlara hızlı ve kaliteli destek sunmaktayız.

 

Sunduğumuz çözümler;

Ağ Güvenliği Çözümleri

Geniş alan ağı, kablosuz alan ağı ve yerel alan ağı teknolojilerinde bağımsız esnek çözümler ve hizmetler sunmaktadır.

 

Geniş Alan Ağı Güvenliği

Güvenlik, ağ üzerinden aktarılan bilgilerin önemli olmasından dolayı büyüyen işletmelerin en önemli endişelerinden birisidir. Bu yüzden ağların çok iyi korunması gerekir.

 

Kablosuz Alan Ağı Güvenliği

Yeni teknolojiler geliştikçe kablolu ağlardan aldığımız performans değerlerini artık kablolu ağlardan da alabiliyoruz. Yapılan araştırmalarda göre kablosuz ağlar kablolu ağlardan çok daha fazla rağbet görmekte ve hızla büyümektedir. Konumlandırılan erişim noktalarının dağıtık bir yapıda olması, bir kabinet ya da şirket içinde olmadığı için güvenlik açısından kablolu network ekipmanlarına göre daha fazla tehdit oluşturmaktadır. Bunun yanında kablolu network yapısında güvenlik ihlali yapmak için şirketin lokasyonlarına müdahale etmek gerekir. Fiziksel bir erişim sağlanması yeterlidir. Kablosuz ağlarda şirketin içine müdahale etmeden de güvenlik ihlali yapmak mümkündür. Burada odaklandığımız nokta, kablolu ağlardan daha fazla güvenli kablosuz ağlar sunmaktır.

 

 

 

Loading...