Zincir Mağaza Çözümleri

1999 Yılından bugüne kadar gelen tecrübemiz ile ve Türkiye’nin 81 iline yayılmış konusunda yetkin bayi ağımız ile çok kısa SLA süreleri içerisinde ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz. Tüm operasyonunuzu tek merkezden yöneterek her durumda bilgi alınabilir yapıyı hizmetinize sunuyoruz.

 

Tüm bayilerimize periyodik aralıklarda eğitimler veriyor ve bilgi düzeylerini arttırıyoruz. Böylece servis kalitesini üst seviyelere taşıyarak müşteri memnuniyetini arttırıyoruz.

 

Kuveyt Türk bankasının son yaptığı tedarikçi memnuniyet anketinden birinci çıktık. Bu ve benzer başarılarımız işimizi ne kadar özen ve özveri içerisinde yaptığımızın göstergesidir.

 

Zincir Mağazalara (market zinciri, perakende zinciri, Finans kuruluşları, Mağazalar, çoklu şube işletmeleri) yönelik gerçekleştirdiğimiz hizmetler arasında yer alan Tüm Servis işlemlerinin tek merkezden yönetilmesi ile raporlama kolaylığı, maliyet avantajı ve denetim tamamen elinize geçmiş olur.

 

1999 yılından bu yana entegratör tecrübemiz ile projelerinize en uygun çözümleri en uygun fiyatla gerçekleştirmeyi garanti ediyoruz.

 

 

Loading...