KurumsalMavi Güvenlik, 1999 yılında ülkemizin önem gerektiren iş sahalarından biri olan ELEKTRONİK GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ konusunda hizmet verebilmek üzere İzmir ‘de kurulmuştur. Tecrübesi ile kurulduğu günden bugüne kadar aynı heyecan ile;

Zayıf Akım Teknolojileri (CCTV, CACS, Acil Anons, Yangın Algılama)

Akıllı Şehircilik

Bilgi Teknolojileri

IoT (Nesnelerin İnterneti)

Karayolu Ulaşım Sistemleri

Sinyalizasyon

Akıllı Kavşak Sistemleri

Telekomünikasyon ve Otomasyon Teknolojileri

Demiryolu Ulaşım Sistemleri (Sinyalizasyon) alanında faaliyetlerine devam etmektedir.

MAVİ GÜVENLİK, Faaliyet alanlarındaki Sektörlerde Dünya trendlerini yakından takip eden, müşteri istek ve beklentilerine uygun hizmetler dizayn eden, paydaşları (Müşteri, Hissedar, Çalışan, Tedarikçi, Toplum) için fayda yaratan, paydaşlarının uzun vadeli sadakatini sağlayan, performans ve rekabette üstün başarı elde eden bir şirket vizyonu ile hareket etmektedir.

MAVİ GÜVENLİK, kuruluşunda

GÜVEN, TOPLAM KALİTE, KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ve YENİLİKÇİLİK ilkeleri ışığında bugün, 4.000 ‘e yaklaşan müşteri portföyüne 42 uzman personeli ve 81 ilde Bulunan Deneyimli Yerleşik Bayisi ile Tüm Türkiye’ye ve Türk Cumhuriyetlerine hizmet vermektedir.

Başarısını kazandığı ödüller ile taçlandıran MAVİ GÜVENLİK, kurduğu ortaklıklar ile Global anlamda çalışmalarına hızla devam etmektedir. AZD & Cross ile kurduğu iş ortaklığı ile İzmir Büyükşehir Belediyesinin Akıllı Şehircilik Projesi MAVİ GÜVENLİK Uzmanlığı ve Tecrübesi ile bitirilmiştir.

Bankacılık alanında yürüttüğü projeler ile Kuveyt Türk bankasının yaptığı müşteri memnuniyet anketinde 1 nci sırada yer almıştır.

İvmesini her zaman yukarıda tutmayı ilke haline getirmiş olan MAVİ GÜVENLİK BİLGİ TEKNLOJİLERİ ihtiyaçlarınız doğrultusunda en iyi fiyat performans oranını sunarak işletmelerinize değer katmak için hazır.

Loading...