Alarm Haber Alma Merkezi

Alarm Haber Alma Merkezi

 

Ege bölgesinde Emniyet Müdürlüğü onaylı ilk haber alma merkezin kuran Mavi Güvenlik olarak Alarm ve Haber Alma (AHM) Merkezi ile düşen tüm çağrılara anında yanıt veren bir merkez olarak hizmet vermektedir. Mavi AHM mekandaki alarm sisteminden gelen hırsızlık, yangın, su baskını, gaz kaçağı, acil sağlık ihbarlarında gelen ihbara göre polis/jandarma, itfaiye ya da sağlık kurumları gibi birimlere haber vererek mekanın güvenliğini 7/24 gözetler.

 


 

 

AHM aboneliği sadece düşen ihbarları değerlendirmek amaçlı değildir. Her gün alınan test sinyalleri ile sistemin çalışması ve olası teknik sorunlar 7/24 gözetlenir. Alarmın kurulmasının unutulması ya da önceden tayin edilen saatler dışında giriş-çıkış yapılması gibi durumlarda da aboneler aranarak ev/işyeri güvenliği kesintisiz sağlanır. Yapılan tüm müdahaleler ve teknik sorunlar raporlanarak abonelere ulaştırılır.

 

 

 

 

AHM’miz Türkiyedeki tüm PTT şubeleri, Kuveyt türk bankası şubeleri, Emlak katılım bankası şubeleri ve bireysel müşterilerimiz ile 20000 üzerinde abonesi ile 7/24 esasına göre uzman personeller ile hizmet vermektedir.


 

 

Loading...