Hanwha Techwin ve analiz araçları uzmanı A.I. Tech, zaman alıcı ve maliyetli yanlış alarmların etkisini önemli ölçüde azaltmanın yanı sıra maksimum tespit sağlayan, uygun maliyetli, tek cihaz izinsiz giren algılama çözümlerini birlikte geliştirdi.

Kamera Analiz ve Çözümleri

Kamera analiz çözümleri ile siz izlemeseniz dahi 7 / 24 güvenliği üst seviyede tutuyoruz. 

 

 

İzinsiz Girme, Aylak Dolaşma ve Terk Edilmiş/Çalınmış Nesneleri Algılam

Wisenet İzinsiz Giren Algılama çözümleri çalışmaya hazır bir şekilde tedarik edilir. Wisenet X kameraların “kalbindeki” chipsetin devasa işlem gücüyle A.I. Tech’in akıllı video analiz araçlarını bir arada bulunduran kombine çözümler, aydınlatma koşullarına veya gölgelerin veya yansımaların mevcudiyetine bakmaksızın güvenilir algılama sağlar.

 

 

 

 

 

Doğru ve Güvenilir 

A.I. Tech’in güçlü analiz motoruna entegre edilmiş olan gelişmiş zeka ve yapay görüş algoritmaları 25 yıllık hem iç hem de dış mekanlarda etkin çalışan yenilikçi ve akıllı video analiz çözümleri tasarlama deneyiminin bir sonucu olarak geliştirildi.

 

 

Wisenet AI-Intrusion-PRO

Wisenet AI-Intrusion-PRO, 2 megapiksel Wisenet XNO-6020R/INT IR bullet kameranın yakaladığı üstün kaliteli görüntülerden yararlanır ve A.I. Tech’in akıllı video analiz araçlarıyla bir araya geldiğinde yasak bölgelerdeki herhangi bir etkinliğin doğru tespitini sağlar.

Saha çevre güvenlik amaçları için bu çözüm aynı zamanda uzaktan yapılandırılabilen birden çok sanal tetikleme çizgilerini geçen insanları veya nesneleri tespit edebilmektedir.

 

 

 

 

Gerçek zamanlı raporlama

A.I. Tech analiz araçlarıyla doğrulanan alarm olayları Wisenet ağ video kayıt cihazlarına (NVR’ler) gönderilebilir. Bunlar aynı zamanda Wisenet WAVE ve Wisenet SSM Video Yönetim yazılımıyla ve aynı zamanda Milestone Xprotect gibi diğer seçkin VMS ile de desteklenir.

 

Wisenet XNO-6020R/INT kamera FTP veya e-posta üzerinden izinsiz giren aktivitelerini rapor etmek üzere yapılandırılabilir.

 

 

AI-LOITERING

AI-Loitering belirli bir alanda önceden yapılandırılmış bir süreden fazla kalan insanların şüpheli davranışlarını tespit edebilir. Bu özellik, kişinin zamanın en az %95’inde görüşten gizli kalmaması ve sadece 2 saniyeden az bir süre gizli kalması kaydıyla %90’ın üzerinde bir doğruluk sağlar.

 

 

Wisenet AI-Security-DASH 

Wisenet AI-Security-DASH çözümünde Wisenet AI-Intrusion-PRO’nun tüm özellikleri ve işlevlerinin bulunmasının yanı sıra bunlara ek olarak bir kontrol paneli üzerinden kullanımı rahat kolay anlaşılabilir raporlama özelliği sunulmaktadır.

2 megapiksel Wisenet XNO-6020R/SEC IR Bullet kamerada ön yüklenmiş olarak sağlanan kenar tabanlı kontrol paneline web tarayıcıdan uzak şekilde erişilebilir. Birden çok kamera kullanılıyorsa kontrol panelini sunucuda çalıştırma seçeneği vardır.

 

 

AI-LOST

AI-Lost havalimanları, otobüs ve tren istasyonlarında 1-10 dakikadan fazla terk edilmiş görünen nesneleri tespit etmek için tasarlanmıştır. Bu araç aynı zamanda örneğin bir müzede resimlerin veya eserlerin çalınmasını tespit etmek gibi, nesnelerin kaldırıldığını da algılayabilir.

 

 

 

 

GELiSMiS VIDEO VE SES ANALIZ ARAÇLARI

Wisenet X serisi çok çesitli eXclusive (özel) yeni Video ve Ses Analiz Araçlariyla gelir ve böylece gelismis izleme araçlari ve pazar bilgileri saglar.

Audio analytics 

 People Countin

Heatmap

 

OLAGANÜSTÜ NETLIK

Mevcut bir WDR görüntüsü farkli pozlandirmalari olan 2 kare olusturmak yoluyla yakalanir. 150 dB WDR'li Wisenet X serisi daha dogal bir görüntü olusturmak için 4 kare kullanir. Hareket bulanikligi mevcut WDR'nin kritik bir zayifligidir, ancak bu yeni teknoloji net ve canli görüntüler saglayarak tüm hareketi kaldirir.

*Wisenet X serisi 5M kameralar, 120 dB'yi destekler

Olanağanüstü Netlik

GÖRÜLMEMISI GÖRÜN

Wisenet X serisinde kullanilan yeni chipset ve Hanwha Techwin ‘in olaganüstü lens teknolojisiyle görüntüler. IR LED olmadan da düsük isikli kosullarda renkli olarak izlenebilirler. Simdi ortama veya günün zamanina bakmadan canli görüntüler yakalanabilir.

Olanağanüstü Netlik

Olanağanüstü Netlik

HER ANI YAKALA

Daha hassas sabitleme için mevcut kameralarda kullanilan teknolojiye ‘’gyro’’ sensörler eklenmistir. Bir kamera rüzgar veya titresimlerle oynadiginda sabitleme devreye girer.
* XNB-8000/6000 desteklenir

Olanağanüstü Netlik

GELISMIS SIKISTIRMA

WiseStream II'yi kullanarak, Hanwha Techwin ’in video sikistirma teknolojisi, Wisenet X serisi H.265 sikistirma ile bir araya geldiginde simdiki H.264 teknolojisiyle karsilastirildiginda verileri %99'a kadar azaltir. Sistem maliyetleri de görüntü kalitesinden ödün vermeksizin büyük ölçüde azaltilir.

Olanağanüstü Netlik

Loading...