Termal Görüntüleme Çözümleri

Çift amaçlı Wisenet termal kamera TNM-3620TDY, işletmelerin COVID-19 döneminde güvenli bir şekilde çalışmasına yardımcı olmak için QVGA termal görüntüleme ve yüksek çözünürlüklü kameralarla donatılmıştır.
Wisenet TNM-3620TDY , QVGA sınıfı termal görüntüleme kamerası ve 2 megapiksel video gözetim kamerası içeren iki spektrumlu, çok kanallı bir cihazdır. Böylelikle, kendi görüş alanı içindeki insanların görsel doğrulamasını sağlarken, ısıyı ve sıcaklığı çok yüksek bir doğrulukla algılayabilir.

 

Termal kamera ile COVID-19'un yayılmasını önlemeye yardımcı oluyoruz 
Vücut ısısı modunda, QVGA sınıfı termal görüntüleme kamerası bir kişinin sıcaklığını 30 +/- ~ 45 ° C aralığında +/- 0.5⁰C hassasiyetle tahmin edebilir. Siyah cisim teknolojisi ile desteklendiğinde, doğruluk +/- 0.3⁰C'ye yükselir ve TNM-3620TDY'nin bir kişinin ateşi olabileceğine dair güçlü bir gösterge sağlamasına izin verir .

Derin Öğrenme yapay zeka tabanlı yüz algılama işlevi için destek sunan kamera, 3 metreye kadar bir mesafede gerçek zamanlı olarak 10 kişiye kadar sıcaklıkları ölçebilir ve operatörler yakalanan termal görüntüleri veya standart yüksek görüntüyü görüntülemeyi seçebilir. tanımlı video görüntüleri.

 

IEC 60601 sertifikası
TNM-3620TDY güvenliği ve Uluslararası Elektroteknik Komisyonu (IEC) tarafından yayınlandı tıbbi elektrikli ekipman, temel performans için cihaz teknik standartların bir dizi ile uyumludur. Ayrıca Hanwha Techwin, FDA tesis kayıt sürecini tamamladı ve FDA 510 (k) ile ilgili olarak TNM-3620TDY için cihaz kaydı devam ediyor.

 

 

Isı algılama
Normal Radyometrik modda, yüksek doğruluk derecesine sahip termal görüntüleme kamerası, -20⁰C ila 130 ° C aralığında sıcaklıktaki değişiklikleri algılar ve ölçer; kullanıcılar, kameranın görüş alanı dahilindeki belirli ilgi alanlarını kapsayacak şekilde algılama bölgeleri ayarlayabilirler. . Bu, kendiliğinden yanmanın meydana gelebileceği geri dönüşüm, atık yönetimi ve depolama tipi tesislerde yangın tehdidi olduğunda uyarılar oluşturan güçlü bir araç sağlar. Sıcaklıkta tespit edilen bir değişiklik ayrıca fabrikalardaki, işleme tesislerindeki, soğuk hava depolarındaki ve kamu hizmet kuruluşlarındaki makinelerin hatalı olduğuna dair bir uyarı olabilir. Ek olarak, bir nokta algılama özelliği, operatörlerin bir web görüntüleyici aracılığıyla bir görüntüdeki herhangi bir pikseli tıklatarak o pikselin kapladığı alanın sıcaklığının bir ölçümünü elde etmesini sağlar.

 

Eşsiz WiseStream II teknolojisi
Görüntüdeki harekete göre kodlamayı dinamik olarak kontrol eden, kaliteyi ve sıkıştırmayı dengeleyen tamamlayıcı bir sıkıştırma teknolojisi olan WiseStream II'nin yanı sıra H.265, H.264 ve MJPEG sıkıştırma formatlarını destekler.

Wisenet kameralarına özgü olan WiseStream, H.265 sıkıştırmayla birleştirildiğinde bant genişliği verimliliği mevcut H.264 teknolojisine kıyasla% 75'e kadar artırılır.

 

Diğer temel özellikler şunları içerir:

2 megapiksel video gözetim kamerası, yön algılama, hareket algılama, giriş / çıkış, sanal hat, ses algılama ve kamera kurcalama algılamasını içeren bir dizi Intelligent Video Analytics özelliğine sahiptir.
TNM-3620TDY, ağda bir kesinti olması durumunda 256 GB'a kadar video veya verinin uçta depolanmasına izin veren bir Micro SD / SDHC / SDXC yuvasına sahiptir. Bu nedenle, potansiyel olarak kaybolmuş olabilecek video kanıtı, ağ bağlantısı yeniden kurulduğunda alınabilir.
PoE + (IEEE802.3at) ve 12VDC.

"Maalesef, video gözetim endüstrisinin itibarı açısından, diğer üreticiler tarafından geliştirilen bazı sözde 'ateş tarama' çözümleri olumsuz tanıtım çekti. Hanwha Techwin Avrupa Ürün ve Pazarlama Müdürü Uri Guterman, bunun nedeni, sunabilecekleri şeyler açısından aşırı satılmış olmalarıdır ” dedi.

"Yeni ürün geliştirmeleri ve teknolojileriyle sık sık pazara ilk giren biz olsak da, bu durumda amaca uygun olduğundan emin olmak için TNM-3620TDY'yi geliştirmek için zaman ayırdık. Müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın performans ve kaliteden ödün vermeyen çözümler sunma yeteneğimize duyduğu güvene çok değer veriyoruz. Bu bakımdan, bu kameranın beklentilerini aşmadığı takdirde karşılayacağından emin olabilirler.

"Bu nedenle TNM-3620TDY, yüz maskesi algılama, doluluk izleme ve yapay zeka derin öğrenme tabanlı sosyal mesafe ölçüm uygulamalarını içeren COVID-19 ile ilgili çözümler paketimize harika bir ektir."

 

 

 

 

 

Loading...