İhtiyaçlarınıza uygun bir işletim sistemi
Wisenet WAVE’in başlıca tüm işletim sistemleri için uygulamaları bulunduğundan kullanıcılarımız masaüstü bilgisayarlarında, mobil
cihazlarında, raf yapısındaki sunucularında veya hatta düşük güçlü yerleşik cihazlarında kullanmayı tercih ettikleri işletim sistemi
veya cihazlarla sınırlı kalmazlar.

Görüntü İzleme Yönetim Çözümleri

AÇIK VİDEO PLATFORMU

Sezgisel ve kullanımı kolay

  • Sezgisel bir “sürükle ve bırak” araç, kullanıcıların özelleştirilebilir düzenler ve boyutlarla birlikte tek bir ekran veya video duvarında canlı ve kayıtlı görüntülerin gösterimini oluşturabilmelerini son derece kolay hale getiriyor.
  • Farenin basit birkaç tıklamasıyla kullanıcıların herhangi bir kuşkulu aktivitenin ayrıntılarını görmek için yakınlaştırmalarına olanak sağlayan sanal bir PTZ.
  • Hareket algılama ve video analizi desteği kullanıcı tanımlı olaylar gerçekleştiğinde uyarılar oluşturmak için yapılandırılabilir.
  • Çok çeşitli akıllı, anahtar kelime, takvim ve zaman dilimi arama seçenekleri kayıtlı videoya hızlı bir şekilde erişebilmeyi sağlıyor..

 

Hanwha Techwin SSM adlı giriş düzeyi VMS’yi zaten sunuyor ve sofistike Kurumsal düzey VMS projeleri için lider teknoloji ortaklarıyla entegre oluyor. Wisenet WAVE, basitleştirilmiş kullanıcı deneyimine vurgu yaparak orta düzey projelerin ihtiyaçlarına yanıt vermek için lanse edildi.

 

 

 

 

 

 

SUNAPI 2.0 ENTEGRASYONU

Hanwha Techwin, WISENET kameralar ve kayıt cihazları için tam SUNAPI 2.0 entegrasyonuyla Wisenet WAVE’i piyasaya sürdü. Tam SUNAPI 2.0 sürücüsü Wisenet P, X ve Q serisi kameralarda aşağıdaki özellikleri bakımından titizlikle test edildi:

 

  • Video/Ses Yayın Akışı
  • PTZ
  • Olay – MD, Alarm
  • Edge kaydetme

 

 

Bulut

Masaüstü

Mobil

Sunucu

 

 


 

 

Bulut

Dünyanın her yerinden sınırsız sayıda yetkili kullanıcı tarafından uzaktan erişilebilen bulut tabanlı bir hizmet.

 

 

 

Masaüstü

Wisenet WAVE kullanıcılara minimum donanım gereksinimleriyle videolu gözetim sistemlerini nasıl ve nereden yöneteceklerini seçebilme özgürlüğü vermek için çok çeşitli seçenekler sunuyor.

 

 

 

Sunucu

Wisenet WAVE sunucu uygulaması, tek başına veya bir kümenin bir parçası olarak olsun tüm platformun temelidir.

 

 

 

Mobil

Akıllı Telefon. Akıllı Video.

Bir mobil uygulama, “yolda olan” kullanıcıların Wisenet kameraların yakaladığı olayları izleyebilmelerini ve yanıt verebilmelerini sağlamak için Wisenet WAVE’in kilit fonksiyonlarına akıllı bir cihazdan uzaktan erişebilme fırsatı sunuyor.

 

 

 

Premium Video Yönetim Yazılımı

Wisenet SSM, canlı izleme, video kaydı ve oynatma ve olay tabanlı izleme gibi gözetim işlemleri için özellikler sağlayan bir video yönetim yazılımıdır.

Sunucu yazılımı ve istemci yazılımından oluşur. Kayıt amaçlı sunucu, video duvarı görüntüleme amaçlı sunucu vb. Gibi işlev modülüyle ayrılmış sunucu yazılımı. Profesyonel izleme operatörü ve sahadaki güvenlik görevlisi gibi operatörler tarafından ayrılan istemci yazılımı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tüm Özellikler / 45 Gün

Kullanıcılara lisanslarını etkinleştirmeye başlamadan önce 45 günlük deneme süresi verilir. Deneme süresinde kayıt dahil tüm özellikler kullanılabilir. Deneme süresinden sonra Wisenet SSM bir uyarı mesajı üretecek ve sadece sınırlı sayıda özellik kullanılabilecektir

 

 

 

 

 

Arama modu seçenekleri

Wisenet SSM, hızlı kanıt erişimi için gelişmiş arama modunun temel 3 türünü sağlar.

Akıllı Arama, sanal alan ve sanal hatta göre arama yapabilir.

Görüntü Arama (ve Mini Görüntü Arama), kanıta çok kısa bir süre içerisinde erişebilir.

Video Özeti, Wisenet SSM’nin temel özelliklerinden biri olup kayıtlı videonun 24 saatinin bir dakika uzunluğunda bir klibini sağlar.

 

 

 

 

Canlı Yayın Akışında Kolay Oynatma ve Yeni Zaman Çizelgesi

Wisenet SSM’nin kullanıcı dostu arayüzüyle operatörler canlı yayın akışı sırasında kayıtlı videoyu oynatabilirler ve oynatmayı 32x’e kadar kolaylıkla kontrol edebilir ve aynı zamanda oynatma tersine çevirebilirler. Buna ek olarak aramak için belirli bir görüntüyü de seçebilirsiniz. Wisenet SSM aynı alandaki olayları mini görüntüler olarak gösterir ve böylece ayrıntılı arama yapmayı daha kolay hale getirir.

 

 

 

 

Güçlü olay yönetimi üzerinden etkin izleme
 

Olay önceliği, olay renklendirme, kural bazlı olay eylemi kurulumu ve gerçek zamanlı olay mini görüntüsü gibi tüm olayla ilişkili özellikler daha etkin izlemeye olanak sağlar. Wisenet SSM aynı zamanda tek bir kanal önizlemesiyle gerçek zamanlı olay günlükleri sağlayan ayrı bir olay görüntüleyici penceresi sağlayabilir.

Operatörler her olayı izleyebilir ve notlar ekleyebilirler.
Ses yayını da kullanılabilir, böylece tehlikeli bir olay durumunda uyarılar yayınlanabilir

 

 

 

 

Loading...