Parmak İzi Geçiş Kontrol Sistemleri

 

Gelişen teknoloji ile birlikte hayatımıza giren yeniliklerden biri olan parmak izi sistemleri, güvenlik açısından oldukça etkilidir. Birçok alanda tercih edilen bu sistem firmalar tarafından ve güvenliği sağlanması gereken yaşam alanlarında tercih edilmektedir. Günümüzde sıkça görmeye başladığımız parmak izi sistemleri, firmalarda personel takibi için, yaşam alanlarına girerken kapının tanımlı kişiler tarafından açılması için ve turnike sistemlerinde parmak izi sistemleri kullanılmaktadır. Birçok özelliği olan bu sistemin en çok dikkat çeken özelikleri arasında parmak izi tanımlama, şifre ile giriş ve parmak izi ile şifre girişini aynı anda isteyen özellikleri mevcuttur. Sesli özelliği sayesinde kullanıcıya durum bildiren bu cihazlar, farklı boy ve ebatlarda da olabilmektedir.  Sizde yeniliklere ayak uydurarak yaşam alanlarınıza parmak okuyucu sistemle girmek ister misiniz? Günümüzde birçok yerde gördüğümüz bu cihazlar kolay kullanım özelliklerine sahiptir. Led ekran, mavi ekran gibi şık tasarımlara sahip olması ile lüks bir görünüm sunarak yaşam alanlarınızı hem güvenilir hale getirmekte hem de farklı bir ambiyans katmaktadır.

Parmak İzi Sistemleri Nasıl Çalışır

Farklı fiyat aralıklarında satılan bu ürünler, özellikleri ile göz kamaştırıyor. Birbirinden farklı özellikleri ve tasarımları ile üretilmiş olan parmak izi sistemleri nasıl çalışır? Yaşam alanlarında kullanacağınız parmak izini tanımlayarak giriş çıkış yapabilirsiniz. Parmak izi ile giriş çıkış sistemi son teknolojik özellikler ile çalışmaktadır.  Yüksek sayıda parmak izi kaydedebileceğiniz bu cihazlar, hoş geldiniz gibi konuşma özelliğine de sahiptir. Bu özellikleri kullanmaya olanak sağlayan Türkçe menüsü ile dilediğiniz işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Firmalar tarafından turnike sistemlerinde kullanılan parmak izi okuma özelliği, yabancıların şirkete girmesini engellediği gibi, başkasının kartını kullanma durumlarını da ortadan kaldırmaktadır. Personel takibi açısından birçok firma parmak okuma sistemleri ile yeniliklere ayak uydurmaktadır.

Parmak İzi Okuma Cihazının Giriş Özellikleri Nelerdir?

  • Parmak izli,
  • Kartlı
  • Şifreli geçiş yapmanızı sağlayan bu cihazlar güvenlik için birçok firma ve kurumlar tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca Türkçe ve sesli menü özelliği ile oldukça zahmetsiz şekilde cihazı kullanabilir ve istediğiniz seçenekleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

 

Loading...