Banka Çözümleri

Bankacılık Çözümleri

 

IP tabanlı kameralı güvenlik sistemlerinin varlığı, bankaların güvenlik yönetimlerinin kendi varlıklarını ve insanlarını koruma biçimini tamamen değiştirdi. Bir bankanın güvenlik yönetimi dünyanın herhangi bir yerinde bulunabilir ve yine de son derece yüksek çözünürlüklü görüntülere hemen erişerek herhangi bir olayı analiz edebilir ve kanıtları emniyet görevlilerine teslim edebilir.

Bir Samsung kameralı güvenlik çözümü, giriş ve çıkış izlemenin veya nakit sayma odaları ve kasalar gibi girişi kısıtlanan alanların ve aynı zamanda bir binanın dış çevresini izlemenin spesifik taleplerini karşılayarak bir şubedeki etkinliklerin yüksek çözünürlüklü görüntülerini yakalayabilmekte ve kaydedebilmektedir.

 

 

 

 

ATM İzleme

Samsung kameraları ATM’lerin izlenmesi gibi dikkat çekmemesi gereken güvenlik uygulamaları için idealdir. Video analizi özelliğine sahip Samsung yüksek çözünürlüklü Gece/Gündüz kameraları, bir ATM makinesindeki PIN klavyesi gibi duyarlı alanları karartmak için bir gizlilik maskesi özelliği sunuyor.

.

Artan Güvenlik

Harici IP kameraların konuşlandırılması IP kamera aygıtına harici ağ bağlantısının sağlanmasını gerektirmektedir ve bu harici bağlantılar, hırsızların değerli ve gizli verilere erişim elde etmelerini sağlayacak bir şekilde kötü niyetli kurcalamaya maruz kalabilir.

.

Kurtarma teknolojisi

Bir İngiliz şirketi olan Veracity tarafından üretilen ve sadece Hanwha Techwin Europe’in Güvenlik Çözümleri bölümünden elde edebilen eşsiz ve çığır açıcı teknoloji çözümü LINKLOCK™, suç işlemek niyetinde olanların bir IP tabanlı kameralı güvenlik sistemi ağına girme girişimlerini ortadan kaldırmaktadır. Kurcalanan veya bağlantısı kesilen herhangi bir kabloya veya ekipmana bağlantıları bloke ederek yetkisiz ağ erişiminin önüne bariyer çekmektedir.

 

 

 

 

Loading...